Przejdź do treści

SZKOLENIA

,,Żel bez tajemnic"

Szkolenie stylizacji metodą żelową
Czas trwania - 16 godzin
Cena:
- szkolenie indywidualne - 1690 zł
- szkolenie w parze - 1490 zł
- szkolenie grupowe - 1190 zł

Szkolenie podstawowe z zakresu stylizacji paznokci metodą żelową jest dedykowane osobom, które chcą rozpocząć swoją przygodę ze stylizacją paznokci.
Podczas  szkolenia zdobędziesz podstawową wiedzę, niezbędną do rozpoczęcia pracy w zawodzie Stylista Paznokci. Otrzymasz dawkę wiedzy na temat higieny i bezpieczeństwa w miejscu pracy. Omówienie budowy aparatu  paznokciowego,najczęstsze problemy(np.choroby płytki paznokcia),wskazania i przeciw wskazania do założenia stylizacji żelowej i wyzwania podczas pracy z klientem. Dowiesz się jak idealnie przygotować płytkę naturalnego paznokcia pod stylizację, czym jest produkt żelowy,jakie reakcje zachodzą gdy się utwardza. Jakie są tajniki podstawy mocnej i trwałej stylizacji. Wprowadzimy Cię w świat pojęć i nazw na miarę profesjonalisty.

W części praktycznej poznasz skuteczną metodę dopasowywania szablonu/formy jak i idealne podcięcie aby twoja krzywa C była perfekcyjna.Jak dobrze przygotować płytkę pod stylizację, jakich użyć frezów do opracowania skórek,jak prawidłowo aplikować produkt żelowy. Opracowanie masy żelowej za pomocą pilnika oraz frezarki. Praca nadgarstka przy pracy pilnikiem. Jak prawidłowo budować kształty – OVAL,MIGDAŁ,KWADRAT oraz zaciskać tunel. Dopełnienie masy żelowej oraz skracanie długości. Aplikacja koloru na zakończonej stylizacji. Praca na modelce. Pomoc w doborze produktów i narzędzi niezbędnych dla prawidłowej pracy.

"Doszkolenie z metody żelowej"

Czas trwania - 8 godzin
Cena:
- szkolenie indywidualne 990 zł
- szkolenie w parze 790 zł
- szkolenie grupowe 590 zł

Szkolenie przeznaczone dla osób,które odbyły podstawowe szkolenie lecz chciałaby podszlifować swoje umiejętności. Być może masz problem z prawidłową budową lub nie idzie Ci podkładanie szablonu. Wszystko to można dopracować. Zdradzimy ci tajniki jak przyspieszyć  pracę, jak oswoić się z frezarką. Jakie frezy dobierać aby praca była sprawna i efektywna. Będziemy pracować na swoich dłoniach co pozwala wychwycić problemy i niedociągnięcia.
Podczas pracy początkującej stylistki pojawia się wiele pytań i wątpliwości. Bez problemu wszystkie je rozwiejemy aby praca dawała przyjemność i zachęcimy do dalszego rozwoju.

"Tempo pracy"

Czas trwania - 8 godzin
Cena:
- szkolenie indywidualne 990 zł
- szkolenie w parze - 790 zł
- szkolenie grupowe 599 zł

Szkolenie idealne dla osób,które maksymalnie chcą skrócić swój czas pracy z użyciem frezarki z odpowiednio dobranymi frezami. Program przewiduje doszlifowanie umiejętności do perfekcji. Nauczymy  Cię wykonywania „ekspresowego” manicure kombinowanego i pracy cążkami lub nożyczkami,szybkiego przygotowywania płytki paznokcia,poprawnego frezowania oraz usuwania masy hybrydowej. Szybkiej i dokładnej aplikacji bazy, koloru pod skórki oraz topu. Zdobędziesz wiedzę teoretyczną z zakresu racjonalnego planowania czynności w czasie zabiegu oraz treningu po szkoleniowego. Podczas szkolenia doszlifujesz podcinanie i podkładanie formy oraz szybką i idealną budowę, celem zminimalizowania czasu pracy. Dobór odpowiednich produktów i narzędzi. Sprzedamy ci triki ,które skutecznie skracają czas pracy

"Manicure kombinowany"

Czas trwania - 8 godzin
Cena:
- szkolenie indywidualne 990 zł
- szkolenie w parze 790 zł
- szkolenie grupowe 599 zł

Zawodowy kurs stylizacji paznokci – Manicure kombinowany kierowany do stylistek ze stażem, chcących podnieść jakość oferowanych usług, dodając kombinowaną technikę opracowanie skórek – przy pomocy profesjonalnej frezarki, cążek i innych narzędzi. Na szkoleniu instruktor nauczy cię szybkiej i dokładnej aplikacji bazy, koloru pod skórki oraz jak uzyskać na powierzchni idealną„linię światła”.
Zdobędziesz wiedzę teoretyczną z zakresu racjonalnego planowania czynności w czasie zabiegu oraz wsparcia i treningu po szkoleniowego. Część teoretyczna obejmuje:
 • omówienie budowy aparatu paznokciowego oraz choroby
 • zasady higieny,sterylizacji oraz bezpieczeństwa w pracy
 • omówienie i dopasowanie produktów do rodzaju płytki
 • dobór przyrządów i narzędzi w szczególności frezów
W części praktycznej opanujesz:
 • podstawową wiedzę z zakresu manicure
 • przygotowanie  płytki pod stylizację przy pomocy frezarki z odpowiednio dobranymi frezami
 • prawidłową aplikację produktów
 • dobór produktów w celu wzmocnienia naturalnej płytki

"Hybryda od A do Z"

Czas trwania: 8 godzin
- szkolenie indywidualne - 849 zł
- szkolenie w parze - 599 zł
- szkolenie grupowe - 499 zł

Zawodowy kurs stylizacji paznokci – Manicure hybrydowy to najbardziej rozchwytywana metoda stylizacji paznokci. Zabieg, który gwarantuje trwały i idealny manicure bez zadrapań i odpryśnięć. Nasz instruktor przekaże wiedzę o najnowszych produktach i ich możliwościach. Nie możesz tego przegapić! W części teoretycznej poznasz:
 •  budowę oraz choroby płytki paznokcia
 • wskazania i przeciwwskazania do wykonania stylizacji
 • zasady higieny, dezynfekcji i sterylizacji podczas wykonywania manicure hybrydowego
 • charakterystyka,omówienie i dopasowanie produktów do rodzaju płytki paznokcia
 • dobór odpowiednich narzędzi
W części praktycznej nauczysz się:
 • jak przygotować stanowisko pracy
 • jak odpowiednio przygotować płytkę paznokcia przed stylizacją
 • pracować na produktach i odpowiednio dopasowywać pod płytkę paznokcia
 • bezpiecznie nakładać oraz usuwać stylizację

"Mix media" - Szkolenie ze zdobień

Czas trwania - 8 godzin
Cena:
- szkolenie indywidualne - 849 zł
- szkolenie w parze - 599 zł
- szkolenie grupowe - 499 zł

Jeśli lubisz wyzwania, masz duszę odkrywcy i podstawowe szkolenia masz w jednym paluszku to szkolenie jest dla ciebie. Rozwiniemy twoją kreatywność i poszerzymy twoje umiejętności. W szczególności zajmiemy się omówieniem kolorystyki,która wbrew pozorom nie jest taka oczywista,doborem kolorów oraz ich odpowiednim łączeniem. Świat paznokci ma wiele inspirujących ozdób takich jak : kawior,cyrkonie,brokaty, efekty,folie  transferowe,farbki,żele kolorowe,pyłki,biżuteria,tasiemki, blaszki,stempelki, z których możemy stworzyć niesamowite i efektowne zdobienia.
Wszystkie chwyty dozwolone jedyne co nas może ograniczać to nasz wyobraźnia. Dobór odpowiednich produktów i narzędzi dla łatwych i szybkich zdobień.

"Flowers" - Mix kwiatowych zdobień

Czas trwania - 8 godzin
Cena:
- szkolenie indywidualne 699 zł
- szkolenie w parze 599 zł
- szkolenie grupowe 499 zł

Flower Nails, czyli kwiatowe wzory na paznokciach. Jeśli inspirujesz się tematyką kwiatów i chcesz aby twoje prace nabrały elegancji i szyku oraz świetnie się prezentowały to nie możesz tego szkolenia przeoczyć. Niezależnie czy jesteś miłośniczką delikatnych motywów czy połączeń wyrazistych kolorów to zawsze dobierzesz coś dla swoich klientek.
Zawodowy kurs stylizacji paznokci – Flowers to szkolenie, które umożliwia naukę najpopularniejszych wzorów kwiatowych. Pod czujnym okiem doświadczonego instruktora uczestnicy zajęć dowiedzą się:
 • jak wybrać odpowiedni rodzaj pędzli do techniki Flowers Nails,
 • jak odpowiednio poprawnie układać rękę oraz pędzel, aby udały się nawet najdrobniejsze szczegóły,
 • jakie są najważniejsze techniki malowania Flowers Nails, do których należą cieniowanie,cienkie kreski, obrysowanie konturów i wypełnianie środków,
 • jak stworzyć najlepszą kompozycję za pomocą technik takich jak: one strokezhostovo,

"Icon Nails" Technika malowania postaci z bajek

Czas trwania - 6 godzin
Cena:
- szkolenie indywidualne 699 zł
- szkolenie w parze 599 zł
- szkolenie grupowe 499 zł

Icon Nails polega na tworzeniu na paznokciach najróżniejszych ikonografii za pomocą lakierów hybrydowych i farbek akrylowych. Najczęściej nawiązują one do komiksów lub innych elementów popkultury, choć konkretny wzór zależy właściwie od inwencji twórczej osoby, która go wykonuje.

Zawodowy kurs stylizacji paznokci – Icon Nails to szkolenie, które pozwala w pełni rozwijać skrzydła. Umożliwia naukę najpopularniejszych wzorów oraz wskazuje drogę do tworzenia własnych. Pod czujnym okiem doświadczonego instruktora uczestnicy zajęć dowiedzą się:

 • jak wybrać odpowiedni rodzaj pędzli do techniki Icon Nails, przygotować się do pracy i wybrać najodpowiedniejszy wzór,
 • jakie produkty używane są do techniki Icon Nails,
 • jak odpowiednio poprawnie układać rękę oraz pędzel, aby udały się nawet najdrobniejsze szczegóły,
 • jakie są najważniejsze techniki malowania Icon Nails, do których należą cienkie kreski, obrysowanie konturów i wypełnianie środków,
 • jak stworzyć najlepszą kompozycję w oparciu o popularne postaci z popkultury, np.: Myszkę Miki, Atomówki, Reksia, Krecik i znacznie więcej.
Organizujemy szkolenia w trybie indywidualnym oraz grupowym. Szkolenia organizowane przez Akademie Stylovo są zawsze na najwyższym poziomie. Naszą ambicją jest aby każdy absolwent opuszczając nasza Akademię był gotowy do pracy oraz dalszego rozwoju. Gwarantujemy każdemu absolwentowi wsparcie po szkoleniowe. Pracujemy na produktach wysokiej jakości z zachowaniem standardów sterylności oraz bezpieczeństwa i higieny. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały i sprzęty do pracy. Każdy kursant otrzymuje na szkoleniu pakiet wysterylizowanych narzędzi oraz jednorazowych akcesoriów,które są niezbędne do pracy na szkoleniu. Ponadto każdy kursant otrzymuje mini pakiet startowy z lampą UV lub narzędziami w prezencie.
W każde szkolenie wkładamy dużo serca i zaangażowania gdyż naszą ambicją jest aby każdy uczestnik szkolenia nabierał pewności, czerpał satysfakcje ze swojej pracy oraz zarażał się naszą pasją do pracy i rozwoju.
 
Każde szkolenie zakończone jest certyfikatem.
Zapraszamy do kontaktu i zapisów na szkolenia:
Akademia Stylovo 531 431 711

Oferujemy dodatkowe rabaty dla salonów kosmetycznych, sprawdź szczegóły

skontaktuj się z nami

82-300 Elbląg, ul.Pestalozziego 5

(+48) 531 431 711

biuro@mjcosmetics.pl